Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHOVATELSKÁ STANICE Z PŘEROVSKÉHO ZÁMKU

všechno začalo inzercí na facebooku:

Bernský salašnický pes v nouzi

MOC PROSÍM ZA BAXÍKA - 4,5 letý ( VELKÝ ŠVÝCARSKÝ SALAŠNICKÝ PES S PP )

Pokud byste měl zájem, či věděl o někom, kdo by ho chtěl, volejte 603 579 124 nebo mail uradnikova@seznam.cz

Hezký den Jitka Úradníková

< xml:namespace prefix = o /> 

BAXÍK je zachráněný. Ujala se ho paní Dagmar Brázdová.

Na žádost paní, která prosila o pomoc jsem text smazala - tento text obsahoval popis, že jde o agresivního psa, u kterého jeho majitelé nezvládli výchovu a dále, že byl pokousán pitbulem, kdy ho majitelé ošetřovali pouze s náhubkem a chtějí Baxe dát utratit z důvodu agrese, Baxík má přesně týden života!!! Byla přiložena tato fotografie:

5. října 2011

jsem si přečetla inzerát, podívala jsem se na fotku a viděla našeho Bastienka ve starším vydání, prostě jsem nemohla jinak a i když jsem věděla, že je to velký závazek, prostě jsme v pátek 7. října sedli do auta a jeli hned ráno pro Baxíka.

 

7. října 2011

vzala jsem si v práci dovolenou sedli jsme do auta a hurá pro Baxe. Měli jsme to asi 80 km a i v autě přemýšleli, jak vlastně budeme řešit údajnou agresi našeho nového člena rodiny, co když mi pokouše mazánka Bastienka, o našich malých ani nemluvě.

První setkání s Baxem bylo pro nás oba velkým překvapením, byl od prvopočátku v pohodě, mazlivý a strašně vděčný za pohlazení. Dokonce si i sám skočil do auta a celou cestu k nám domů byl v naprosté pohodě.

 

Cestou domů jsme se stavili i s Baxem na nákupy - pro nový obojek a vodítko. Odpoledne jsme dorazili k nám domů, já si vzala Baxe a šla s ním na procházku, kde za námi přišel Jindra s Bastienem. První setkání bylo o pořádném štěkotu a samozřejmě museli být kluci na vodítkách. Byli jsme venku přes hodinu a štěkot moc neustával, přišli jsme domů, Baxík zůstal na dvoře, protože byl zvyklý žít sám venku a Bastien si šel lehnout na své místečko domů. Bastien ani moc nevečeřel, zato Baxík ani s jídlem neměl žádný problém yes

 

9. října 2011

Baxík i Bastien se pořád ještě seznamují, jenom na vycházky už chodíme i na volno. Více fotek ve fotogalerii v sekci Bastien a Bax :-)

listopad 2011

tak Baxík je u nás přes měsíc a přikládám fotku jako důkaz jak se dá "zkazit" pes:

                                                                                              

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

rok 2012

bohužel se kluci nedali dohromady i přes naše velké snažení :-( Skoro denně je trháme od sebe, došlo i k prokousnutí Baxíkova ucha a Bastien zase schytal šrám vedle oka, prostě tragédie. Bastien už nechce vůbec chodit ven, o našich malých ani nemluvím. Všichni chtějí být štastní a spokojení, ale společně to nepůjde.

Museli jsme velmi neradi přistoupit k hledání noého majitele pro Baxíka. Víme přesně co Baxík potřebuje a budeme hledat tak dlouho dokud nenajdeme toho nejlepšího pánečka!!!

POVEDLO SE :-) díky Petře Richtrové jsme pro Baxíčka našli toho nejlepšího pánečka pod slunem. Jmenuje se Bedřich Málek a byla to láska na první pohled. Sice jsem Baxíkův odjezd hodně oplakala, ale teď jsem šťastná, když vidím jak se jim spolu báječně daří. Baxík má pro sebe celou velkou zahradu a když se mu nechce být zrovna na zahradě tak jde se svým pánečkem domů a dívají se třeba na hokej - každý z jednoho rohu sedačky :-) 

Jsme neustále v kontaktu díky facebooku, míváme dost často fotky k vidění a taky už jsme za Baxíkem a Beďou byli i na návštěvě.

PŘEJEME OBĚMA JEN A JEN HODNĚ ŠTĚSTÍ heart  

fotka Baxíka s Beďou:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist