Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHOVATELSKÁ STANICE Z PŘEROVSKÉHO ZÁMKU

dovolte, abych se Vám představil: jmenuji se Bastien Rodyry Paradise, narodil jsem se 15. června 2009 v Krušovanech a spolu se mnou nás bylo deset malých krásných štěňátek. Moje maminka je Adara Novaboon Paradise a tatínkem Farao from Swiss Star, kterého vidíte tady na těchto fotečkách:

  

 

 

 

 

 

 

 

 

10. září 2009:

ten den večer si pro mě přijela Kačka s Mirou a jel jsem do svého nového domova, daleko, moooc daleko to bylo. Vybrali si mě, protože jsem byl veliký a silný pejsek s dominantní povahou vůdce. Když mě přivezli domů čekalo mě překvapení, dva malí pejsci a prý už skoro dospělí..... ha ha ha.

Měl jsem přichystaný pelíšek u paničky v ložnici na zemi, jenomže se mi tam zrovna moc dobře nečspinkalo a tak druhou noc jsem už putoval pěkně k paničce do postýlky a konečně jsem spal jako správné mimino!!! Jenom ve tri ráno se vrátil páneček z práce a jelikož jsem ho ještě neznal a nevěděl jsem, kdo že to je a že nás ruší, tak jsem vrčel a cenil ty své krásné zoubky až by se jeden bál!!!

září 2009:

jeli jsme na každoroční dovolenou do vysokých tater a já směl jet taky. Tam se mi ale líbilo, jeli jsme vlastně všichni tři pesani a tak bylo řádně    veselo. Naše chata je na    samotě v lese a my můžeme   běhat jak a kam se nám jen    chce a co nám síly stačí. Bylo   nás tam i hodně člověkounů a   tak nebyla nouze ani o   pohlazení či pamlsek, prostě   báááječnáá dovolená a taky   jsme nemuseli být sami doma   když jsou naši dvounožci v   práci!

 

první rok:

do roku jsem mohl spinkat se svou paničkou v postýlce, což se mi strašně moc líbilo, ale potom už jsem tak nějak vyrostl a musel se nastěhovat do své vlastní postýlky, kterou mám na chodbě a taky se mi tam hezky spinká, pěkně v teploučku a měkoučku yes

a taky se stráááááášně rád válím v obyváku na sedačce, jenom potom mají moji člověkouni smůlu, protože, když tady ležím já, tak už se vedle mě nikdo nevleze cheeky

 

TOPlist